تجربه زندگی در گرجستان

تجربه زندگی در گرجستان

تجربه زندگی در گرجستان ، شاید بعنوان یک تجربه بتواند دید بازی برای کسانی باشد که قصد مهاجرت و زندگی در گرجستان را دارند. تجربه زندگی در گرجستان می تواند از دیدگاه افراد با شرایط و سلیقه های متفاوت ، گوناگون عنوان و دیده شوند.

در این مقاله قصد داریم تا سال ها تجربه مدیرهای شرکت سام جورجیا را در اختیار شما عزیزان بگذاریم ، تا بتوانید دید بهتری از وضعیت زندگی در گرجستان داشته باشید و همچنین بتوانید تصمیم بهتری در زمینه مهاجرت به گرجستان داشته باشید.

تجربه زندگی در گرجستان

تجربه زندگی در گرجستان

مدیرهای شرکت سام جورجیا با نزدیک به یک دهه فعالیت اقتصادی و زندگی در گرجستان واقعیت های جامعه گرجستان را اینگونه مطرح می کنند که :

کشور گرجستان از نظر وضعیت زندگی در جهان جزو ۱۰ کشور اول محسوب می شود. این را ما نمی گوییم بلکه آمار و ارقام حاکی از این روایت دارند. چه فاکتورهایی جهت سنجش وضعیت زندگی در جهان محاسبه شده اند ؟

۱ – وضعیت آب و هوا : آب و هوای گرجستان در حالت کلی دارای آب و هوایی سالم و همچنین اکثر نقاط آن دارای بارندگی کافی و یکنواختی بارندگی در طول سال است به گونه ای که بر طبق آمارهای اعلام شده از سوی سازمان های جهانی ، با توجه به میزان اکسیژن موجود در هوا ، گرجستان جزو ده کشور اول از نظر پاکیزگی هوا محسوب می شود.

۲ – سرعت اینترنت در گرجستان : سرعت اینترنت در گرجستان به حدود صد مگابایت بر ثانیه می رسد که از این نظر ، جزو یکی از پرسرعت ترین اینترنت های جهان محسوب می شود. حتی سرعت اینترنت در گرجستان از برخی کشورهای پیشرفته اروپایی مثل ایتالیا و فرانسه نیز بالاتر است.

۳ – وضعیت اجتماعی در گرجستان : مردم گرجستان ، مردمی بسیار مهربان و مهمان نواز هستند ، به گونه ای که به هیچ عنوان با ملیت ایرانی یا سایر ملیت ها مشکل ندارند و از تمامی اتباع خارجی با روی گشاده استقبال می کنند. حال آنکه در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان که شعار حقوق بشر سر می دهند رفتار مردم عادی آنها با خیلی از ملیت ها از جمله ایرانی ها بسیار نژادپرستانه و از روی غرور و خودخواهی است.

۴ – هزینه زندگی در گرجستان : هزینه های زندگی در گرجستان در مقایسه با بسیاری از کشورهای جهان ، بسیار اندک می باشد که این فاکتور می تواند از نظر اقتصادی فشار کمتری را به خانواده های مهاجر وارد کند.

۵ – امنیت در گرجستان : بر طبق آخرین آماری که در سال ۲۰۱۷ میلادی ، در بین بیش از ۱۹۰ کشور جهان انجام شد از نظر شاخص امنیت ، کشور گرجستان سومین کشور امن جهان معرفی شد که با توجه به قرار گرفتن در منطقه ناآرام قفقاز و همسایگی با جمهوری های داغستان ، آذربایجان ، ترکیه ، روسیه و ارمنستان ، جای بسی شگفتی دارد. در تمام ساعات شبانه روز خانم ها بدون هیچ مشکلی در سطح شهرها و کوچه های تنگ و تاریک بدون هیچ مشکلی رفت و آمد می کنند.

جالب است بدانید که کیف قاپی و جیب بری در هیچکدام از شهرهای گرجستان وجود ندارد. میدانیم که باور آن برای شما خواننده محترم کمی دشوار است ولی با سفر به گرجستان این موضوع را کاملا لمس خواهید کرد.

تجربه زندگی در گرجستان - تفلیس

تجربه زندگی در گرجستان – تفلیس

تجربه زندگی در گرجستان و کسب و کار

در کل گرجستان کشوری است که به شما آرامش خاصی می دهد و در بسیاری از فاکتورهای زندگی و اجتماعی قوی است ولی از نظر کسب و کار بایستی دقت بیشتری کنید.

زیرا گرجستان فقط ۵ میلیون نفر جمعیت دارد و تفلیس پایتخت این کشور دارای ۲ میلیون نفر جمعیت است. بنابراین جهت ایجاد کسب و کار در گرجستان حتما بایستی یک مشاور اقتصادی قوی داشته باشید تا موفقیت شما تضمین شود.

بسیاری از هموطنان گرامی بدلیل نداشتن یک مشاور اقتصادی امین و باتجربه در کنار خودشان ، کلیه سرمایه و تلاش چندین ساله خود را از دست داده اند. از نظر ما گرجستان سرزمین فرصت هاست ولی بی گدار به آب زدن هم میتواند سرزمین خطرها را برای شما رقم بزند.

یک مشاور امین و باتجربه چه خصوصیاتی بایستی داشته باشد ؟ اول اینکه به فکر سود و موفقیت شما باشد و بداند که با موفقیت شما ، وی نیز به موفقیت دوچندانی می رسد یا به عبارتی خودش را جای شما بگذارد و با تمام توان مشاوره ها و راهنمایی های لازم را انجام دهد.

بایستی بدانید که گرجستان با توجه به جمعیت کم ، هر نوع بیزینسی در آن جوابگو نیست بنابراین سعی کنید تا با مشورت با مشاوره های صادق و خبره ، نتیجه بهتری را بتوانید کسب کنید.

اگر قصد و نیت شما جهت مهاجرت به گرجستان جدی است ، بنابراین کمی هزینه کنید و حتی اگر یک مشاوره باتجربه بابت در اختیار گذاشتن یکسری داده ها و اطلاعاتی که چند سال بابت کسب آن زحمت کشیده شده است ، هزینه ای را از شما می گیرد ، آن را پرداخت کنید زیرا ممکن است درک زیادی را درباره کار و تجارت درخواستی شما ارائه کند.

تجربه زندگی در تفلیس

تجربه زندگی در تفلیس

این هم برگزیده ای از مقاله شرکت سام جورجیا درباره تجربه زندگی در گرجستان بود . هر چند سعی کردیم خیلی خسته کننده نباشد ولی بصورت خلاصه چکیده ای از تجربه زندگی در گرجستان را شرح دادیم و امیدواریم که مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

باز هم متذکر می شویم که هر شخص یا شرکتی در گرجستان صلاحیت دادن مشاوره های اقتصادی به شما عزیزان را ندارد. بنابراین سعی کنید تا با تحقیق از منابع بی طرف نسبت به تجربه و صادق بودن مشاور و وکیل خودتان در گرجستان اطلاعات لازم را کسب کنید.

شرکت سام جورجیا با داشتن نزدیک به یک دهه تجربه و داشتن هزاران پرونده حقوقی و سرمایه گذاری در گرجستان ، همواره در جهت خدمت گزاری به تمامی هموطنان گرامی گام برداشته است.

شما عزیزان و متقاضیان مهاجرت به گرجستان و ایجاد کسب و کار در گرجستان می توانید با اخذ وقت قبلی از شرکت سام جورجیا جهت مشاوره رایگان حضوری به دفتر ما در تفلیس مراجعه کنید.

آماده خدمت گزاری به تمامی هموطنان گرامی هستیم – با تشکر – سام جورجیا

  نظرات