چالشهای اقامت گرجستان از طریق ازدواج

اقامت گرجستان و چالش های ازدواج

با عرض سلام و احترام خدمت همراهان گرامی سام جورجیا

در روزهای پایانی سال ۲۰۱۷ میلادی ، سعی می کنیم با ارائه اطلاعات دقیق تر توسط کارشناسان مجرب، موضوعات و چالش های اقامتی در گرجستان را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم .

در سال ۲۰۱۷، دولت گرجستان، روند اخذ اقامت گرجستان را پیچیده تر نمود، همچنین روند پیچیده تر و قوانین سخت گیرانه تری را برای اقامت گرجستان متصور هستیم.

در این نویسه، میپردازیم به موضوع چالشهای ازدواج با یک تبعه گرجی، چیزی که بسیاری از شرکتهای ایرانی فکر میکنند یک روند ساده است و به دلیل نا آگاهی اطلاعات ناقصی را در اختیار هموطنان گرامی قرار می دهند.

اولین نکته ای که می بایست مدنظر داشته باشید، ازدواج در گرجستان روند و پیچیدگی های خود را دارد، آنطور که فکر میکنید همه چیز ساده نیست، تفاوت های فرهنگی در این میان وجود دارد که می تواند شما را دچار چالش های بسیاری بنماید.

 

ازدواج در گرجستان و اخذ اقامت

نکته بسیار مهم این است که با توجه به شفاف بودن قوانین کشور گرجستان، با استفاده از ازدواج های صوری نمی توانید توانست اخذ اقامت نمائید، زیرا طبق قوانین جاری گرجستان و با تجربه های که کارشناسان سام جورجیا در چند سال اخیر کسب کرده اند، ازدواج با تبعه گرجی تنها زمانی برای موضوع اقامت نتیجه بخش خواهد بود که حداقل ۳ سال پایدار باشد .

قبل از اینکه در گرجستان با یک گرجی ازدواح نمائید می بایست اطلاعات دقیقی را در خصوص مرز و بوم و فرهنگ این کشور داشته باشید، از نظر فرهنگی گرجستان تفاوتهای زیادی با ایران دارد و می بایست نسبت به این موضوعات واقف باشید که دست به اقدام اشتباهی نزنید چون ممکن است طرف مقابل از شما شکایت نماید و در نهایت پلیس شما را از کشور اخراج نماید.

دوستان و هموطنان گرامی به شما ازدواج با یک تبعه گرجی با هدف اخذ اقامت گرجستان را توصیه نمی نمائیم .

در صورتی که در خصوص ازدواج در گرجستان نیاز به مشاوره دارید، می توانید از طریق قسمت تماس با ما، با کارشناسان سام جورجیا در تماس باشید .

 

  نظرات