اقامت گرجستان در سال ۲۰۱۹

اقامت گرجستان در سال ۲۰۱۹

قوانین جدید مهاجرت به گرجستان برای اتباع خارجی برای امور سرمایه گذاری در گرجستان برای اتباع خارجی در متن قانون اساسی گرجستان تغییر کرد و حالا قواعد جدیدی برای اقامت گرجستان وضع شده است که در اینجا بصورت مختصر به آنها اشاره می نمائیم .

بر اساس قوانین جدید مناسب سرمایه گذاری در گرجستان، هر شخص برای سرمایه گذاری در گرجستان مکلف بر سرمایه گذاری مستقیم به میزان حداقل ۳۰۰ هزار دلار آمریکا است . این قانون در حالی تصویب شده که در زمان پیش از تصویب و اجرایی شدن این قانون، با ۳۰۰ هزار دلار امکان سرمایه گذاری و اخذ اقامت دائم گرجستان فراهم بود .

در خصوص خرید ملک و مستغلات در گرجستان توسط اتباع خارجی، این مبلغ افزایش بالایی داشته و اینک تنها از طریق خرید ملک در گرجستان با حداقل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا امکان اخذ اقامت گرجستان از طریق ملک وجود دارد .

در خصوص اقامت کاری گرجستان نیز اشاره می نمائیم که وضعیت نسبت به قبل تغییرات زیادی داشته و شرکتی که قصد استخدام کارمند خارجی را دارد باید گردش مالی بسیار بالایی داشته باشد .

وضعیت اقامت در کشور گرجستان و زندگی در این کشور اندکی تغییر کرده، قانونمند تر شده و برای زندگی در این کشور نیاز به ساز و کار دقیقتری از قبل دارید .

به منظور مشاوره در زمینه اخذ اقامت گرجستان، خرید ملک در گرجستان و سرمایه گذاری حتماً از مشاوره رایگان همکاران ما استفاده نمایید .

در خصوص صنعت مواد غذایی و احداث سوپر مارکت در گرجستان نیز می توانید مطالب ما را در وبسایت اصلی سام جورجیا دنبال نمایید .

  نظرات