اخذ اقامت دائم گرجستان در طول ۲ سال

اخذ اقامت دائم گرجستان در طول ۲ سال

با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز سام جورجیا

از آنجائی که کارشناسان حقوقی شرکت سام جورجیا مرتباً در حال بررسی موضوع اقامت گرجستان هستند و این شرکت مسائل حقوقی هموطنان گرامی را بطور جدی دنبال می نمایند پس از بررسی های چندماهه، این شرکت موفق به ارائه خدمت جدیدی از سمت وکلای حقوقی معتبر و کارشناسان مطلع حقوقی شده اند.

 

از آنجائی که مدتها قبل با بررسی سیستم های پیگیری داخلی به این موضوع پی بردیم که درخواست متقاضیان به سمت اقامت دائم گرجستان متمایل شده است تصمیم به بررسی دقیق موضوع گرفته شد.

پس از بررسی های زیاد و دریافت چند نمونه موفق اقامت ، چه از نوع دائم و چه از نوع ۵ ساله، به کمک وکلای حقوقی شرکت و اطمینان حاصل نمودن از موفق بودن این پروسه تصمیم به انتشار موضوع گرفتیم.

 

اقامت دائم گرجستان و مهاجرت به گرجستان

 

اخذ اقامت دائم گرجستان

برخلاف افراد یا شرکتها، شرکت سام جورجیا با بررسی های دقیق به نتیجه رسیده که موضوع اخذ اقامت دائم گرجستان دور از ذهن نمی باشد و با ارائه خدمات و سرویس های جدید اقامت دائم گرجستان را ممکن سازد .

متقاضیان اخذ اقامت دائم ابتدا مدارک خواسته شده از سمت دپارتمان حقوقی شرکت سام جورجیا را به این بخش ارجاع می دهند، سپس کارشناسان پس از بررسی موضوع پرونده، وضعیت متقاضیان را پس اعلام نموده، در صورت مثبت بودن وضعیت متقاضیان، موضوع تشکیل پرونده آغاز می شود و هزینه اولیه دریافت خواهد شد . سپس متقاضی باید بصورت حضوری جهت پیگیری وضعیت پرونده و مراجعه به بخش حقوقی برای تکمیل پرونده به دفتر شرکت سام جورجیا مراجعه نمایند.

 

 

اقامت دائم گرجستان

 

چگونه شرکت سام جورجیا اقامت دائم را اخذ می کند؟

روند اخذ اقامت دائم توسط سام جورجیا بدین صورت است که در ابتدای امر پرونده اقامت دائم برای متقاضی تشکیل خواهد شد و در مرحله اول در پروسه ای ۴۵ روزه برای متقاضی اقامت ۱ ساله بصورت موقت اخذ خواهد شد . پس از اخذ اقامت بصورت یکساله پرونده مجدداً برای مرحله دوم توسط وکیل حقوقی شرکت برای بررسی و افزودن مدارک مورد بازبینی قرار خواهد گرفت .

توجه داشته باشید که در هر مرحله از پرونده به دلیل حساسیت موضوع بخش حقوقی با متقاضی در تماس خواهد بود و متقاضی می بایست مدارک لازم را حداکثر ظرف ۴ روز به بخش حقوقی ارسال نماید. توجه داشته باشید که لیست مدارک احتملی مورد نیاز در مرحله ابتدائی توسط کارشناسان حقوقی سام جورجیا به بخش حقوقی اعلام خواهد شد.

در بازه یکساله و در طول مدت یازده ماه که متقاضی اقامت موقت گرجستان را اخذ نموده کرده کارشناسان حقوقی و وکلای سام جورجیا پرونده را با بررسی ریز جزئیات و مستندات واقعی که با همکاری متقاضییان انجام خواهد شد به دو زبان انگلیسی و گرجی بروی پرونده قرارداده و پس از گذشت زمان مورد نظر پرونده را به اداره اقامت گرجستان تسلیم خواهند نمود.

 

چرا اقامت دائم گرجستان؟

  • اخذ اقامت گرجستان همانطور که پیشتر ذکر نمودیم پیچیده تر شده است، اقامت دائم گرجستان به معنای شهروندی گرجستان به غیر از حق رای و حق پاسپورت می باشد و متقاضی پس از دریافت اقامت دائم پس از گذشت ۱ سال از زمان تشکیل پرونده بعنوان شهروند گرجستان می تواند براحتی در گرجستان از کلیه امور شهروندی برخوردار باشد .
  • اخذ اقامت دائم گرجستان، موضوع اخذ پاسپورت گرجستان بسیار ساده تر خواهد نمود و پس از گذشت مدتی مشخص از اقامت دائم شما و با رعایت قوانین مربوط به شرایط اخذ پاسپورت گرجستان می توانید درخواست پاسپورت گرجستان دهید .

 

 

تسهیل روند اخذ پاسپورت گرجستان

 

چرا باید به سام جورجیا اطمینان کنم؟

شرکت سام جورجیا با نتایجی درخشان در زمینه اخذ پرونده های موفق حقوقی و اقامتی افتخار انجام نزدیک به هزار پرونده اقامت موفق را در کارنامه خود دارد. با مراجعه به این قسمت می توانید نمونه ای از اقامت های بلند مدت سام جورجیا را مشاهده نمائید .

همچنین با عضویت در کانال تلگرامی شرکت سام جورجیا می توانید نمونه ای موفق از اقامت های اخذ شده را مشاهده نمائید .

حائز ذکر است که میزان مبلغی مشخص که بعنوان کارمزد شرکت سام جورجیا در جهت انجام پرونده اخذ می شود، در انتهای پرونده اخذ خواهد شد. (برای اطمینان متقاضیان گرامی) .

به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید با بخش روابط عمومی سام جورجیا و یا در کانال تلگرامی این شرکت عضو شوید .

 

 

  نظرات